Reklama
sobota, 23 listopada 2024 22:56
Reklama

Praliny z Fabryki Cukierków „Pszczółka” wyróżnione nagrodą

Praliny „Czekoladowe Sympatie” z Fabryki Cukierków „Pszczółka” zostały wyróżnione nagrodą „100% polski produkt”. Inicjatywa ma pomóc w dobrym wyborze konsumentom, którzy stawiają na gospodarczy patriotyzm. Nagrodzone firmy będą mogły używać logotypu „100% polski produkt”.
Praliny z Fabryki Cukierków „Pszczółka” wyróżnione nagrodą

Autor: ROmedia

Takie oznaczenie da konsumentom pewność, że wspierają zakupami polską gospodarkę. Przy ocenie produktów zgłoszonych do konkursu uwzględniane były przede wszystkim: lokalizacja produkcji, pochodzenie materiałów i surowców, dynamika sprzedaży i rozwoju firmy, marka produktu, a także strategia promocji i sprzedaży produktu oraz jego długość życia.

- Jest to dla nas bardzo zaszczytne wyróżnienie. Nagroda „100% polski produkt” to także ważna wiadomość dla konsumentów, którzy dostają potwierdzenie, że wybierając rodzime produkty otrzymują nie tylko sprawdzoną, wysoką jakość, ale i realnie wspierają narodową gospodarkę – mówi Robert Rudnicki, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”, Sp. z o.o. w Lublinie.

Fabryka Cukierków „Pszczółka” jest jednym z największych w Polsce producentów cukierków. Od ponad 65 lat w Lublinie powstają karmelki, a od roku w jednej z najnowocześniejszych fabryk słodyczy w Polsce, produkowane są cukierki czekoladowe, praliny,toffi i galaretki. Do dotychczasowych flagowych produktów „Pszczółki” w postaci: „Mieszanki Imieninowej”, „Coffee Amo”, „Jogusiów” czy „Miętowych Lubelskich”, dołączyły takie nowości jak: „Czekoladowe Sympatie”, „Michaśki”, „Trufle”, „Pychałki”, „Chochliki”, galaretki: „Słoneczne” i „Tęczowe”. Wszystkie te produkty cieszą się powodzeniem u klientów. „Pszczółka” należy do Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej SA i w całości jest polską firmą.

Organizatorem plebiscytu promującego polskie firmy jest tygodnik „Do Rzeczy”, a partnerem merytorycznym renomowana firma doradcza PwC. W kapitule oceniającej zgłoszenia od firm (udział był bezpłatny) zasiadali przedstawiciele redakcji, instytutów badawczych, naukowcy i eksperci z Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.



Podziel się
Oceń

Komentarze